𝐓𝐚𝐩𝐤  𝐁𝐨𝐥𝐭  𝐯𝐚𝐢𝐫𝐮𝐨𝐭𝐨𝐣𝐮! 
𝐃𝐢𝐫𝐛𝐤  𝐭𝐚𝐮  𝐩𝐚𝐭𝐨𝐠𝐢𝐮  𝐦𝐞𝐭𝐮.

Tinklalapis ruošiamas.

Šiuo metu kuriame šios dalies turinį. Kad galėtume suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, mums reikia šiek tiek daugiau laiko.

Užsukite dar kartą. Dėkojame už susidomėjimą!

Bolt naujienos Lietuvoje


Grįžti į peržiūrą

2020-06-08

Kaip po kelionės palikti arbatpinigių savo Bolt vairuotojui

Bolt vairuotojas nuvežė jus į kelionės tikslą saugiai ir greitai? Ar kelionės metu palaikė gerą nuotaiką, o gal leido jums mėgautis taip reikalinga tyla po ilgos dienos? Bet kokiu atveju, nuo šiol galite jam papildomai padėkoti, po kelionės palikdami arbatpinigių. Štai kaip tai veikia…

Palikite arbatpinigių per Bolt programėlę
Štai ką jums reikia padaryti:

Įvertinkite savo vairuotoją 4-5 žvaigždutėmis;
Jeigu norite, palikite komentarą – jis mums visada svarbus;
Pasirinkite norimą arbatpinigių sumą;
Paspauskite mygtuką ir viskas!
100% jūsų paliktų arbatpinigių bus išsiųsta vairuotojui. Juk jie juos užsidirbo!

Galimybė palikti arbatpinigių vairuotojui už jo pastangas bus aktyvi 15 minučių po kelionės užbaigimo.

Arbatpinigių funkcija Bolt programėlėje veiks tik atsiskaitant kortele. Mokėdami grynaisiais, galite palikti arbatpinigių įprastiniu būdu.

Kiek turėtumėte palikti arbatpinigių?
Arbatpinigiai yra šiek tiek kaip dantų valymas — mes visi suprantame, kaip tai svarbu, bet vis tiek svarstome, kiek laiko tam turėtume skirti. Ar dvi minutės yra gana? Ar 10% nuo kelionės kainos yra užtektinai? Kiek turėtume palikti arbatpinigių?

Pirmiausia, atminkite, kad arbatpinigiai yra neprivalomi. Jeigu nemanote, kad to reikia, jūs neturite jų palikti. Visgi, jeigu norite išreikšti savo padėką papildomai, tuomet nesidrovėkite ir pirmyn!

Kiek paliksite arbatpinigių gali priklausyti nuo daug dalykų — patirties kelionės metu, jūsų nuotaikos ar situacijos, kurioje esate. Svarbiausia taisyklė yra klausytis savo širdies ir palikti tiek arbatpinigių, kiek jums atrodo teisinga. Kad ir kokia būtų suma, vairuotojui tai tikrai bus malonu ir jis žinos, kad savo darbą atlieka puikiai.

Palikite arbatpinigių ir padėkokite!
Be to, kalbėdami apie arbatpinigius, norime visiems priminti, kaip svarbu yra padėkoti. Tai gali atrodyti kaip smulkmena, tačiau turėti didelę reikšmę. Taigi, kitą kartą lipdami iš automobilio po puikios kelionės su Bolt, nepamirškite padėkoti vairuotojui. Visi nusipelno būti pastebėti už jų puikų darbą.

Kai tik jums prireiks keliauti, nepamirškite kviesti Bolt. Parsisiųskite programėlę ir pradėkite!

 1200x628_driver-tipping_EU.jpg


Grįžti į peržiūrą


 
Parašykite
Paskambinkite